Watchdog

 "Hlídací pes" je velmi užitečný nástroj, kterým můžete nechat sledovat stav Vašeho oblíbeného produktu. Jestliže chcete produkt, který je nyní vyprodaný nebo hledáte daný produkt za nižší cenu, Hlídací pes je pro vás ideálním pomocníkem.

Chcete dočasně vyprodané zboží?

 V případě, že chcete hlídat naskladnění momentálně nedostupného produktu, postupujte následovně: pro zobrazení vyprodaného produktu v dané kategorii zaškrtěne ve výběrovém rámečku "nedostupné". Tím se Vám v eshopu zobrazí dosud skryté produkty, které se nezobrazují z důvodu nulového stavu skladu.

 Poté můžete u daného zboží opět kliknout na ikonku psa a objeví se Vám tabulka s výběrem. Zaškrtněte hlídání dostupnosti zboží, zvolte dobu hlídání a doplňte svůj email.

Chcete upozornit na snížení ceny zboží?

 U produktu, který máme skladem, si můžete kliknutím na ikonku psa nastavit hlídání ceny daného produktu. K dokončení je potřeba vyplnit Vaši emailovou adresu a vybrat požadovanou dobu hlídání (jednorázově, 1 měsíc, 2 měsíce, 6 měsíců, 1 rok nebo neomezeně). Při jednorázové volbě se nastavená služba po zaslání prvního informačního emailu s cenou produktu automaticky zruší.

Zrušení funkce "Hlídací pes"

 V obou výše popsaných případech Vám přijde informační email o zřízení Hlídacího psa. V emailu najdete datum, do kterého je funkce aktivována. Pro případ, že chcete Hlídacího psa deaktivovat, lze v emailu použít odkaz pro jeho zrušení.

Show cart

Shopping cart

Shopping cart is empty.

↑ nahoru